Zakończenie Projektu Erasmus+

14 grudnia w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie odbyło się wręczenie certyfikatów dla uczestników projektu realizowanego dzięki współfinansowaniu w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus + „Zmiana zaczyna się od pierwszego kroku!. Mobilność kadry Zespołu Szkół nr3 w Hrubieszowie. Projekt realizowany był 0d 1.11.2021 do 31.10.2022.

Po zakończeniu działań nadszedł czas na ich podsumowanie, a spotkanie podsumowujące zorganizowane zostało w szkole. Zaproszenie Dyrektora Dariusza Szadowskiego przyjęła Starosta Powiatu Hrubieszowskiego Aneta Karpiuk. Należy zaznaczyć bowiem, że bez zgody i wsparcia organu prowadzącego udział w programie nie byłby możliwy.

Podczas spotkania  uczestnicy mieli okazję omówić prowadzone działania, ale też zwyczajnie podzielić się wspomnieniami w czym pomocna była przygotowana prezentacja o projekcie i wystawa dotycząca Portugalii – kraju, w którym uczestnicy odbywali szkolenia. Swego rodzaju uroczystym zakończeniem stało się wręczenie certyfikatów uczestnictwa w projekcie.

 Mroźny grudniowy dzień sprzyjał też wymianie ciepłych świątecznych życzeń zwłaszcza, że tego dnia w szkole zorganizowany był kiermasz świąteczny.