Wycieczka integracyjna klas 1Ap i 1Bp

Dnia 13 września 2019 uczniowie klasy 1Ap i 1Bp udali się na wyjazd integracyjny do Zwierzyńca. Grupa wyjechała spod szkoły około godziny 7.30. Po dojechaniu na miejsce młodzież wraz z opiekunami spotkała się z przewodnikiem i udała się na spacer po Zwierzyńcu. Pierwszym punktem wycieczki było przejście przez las poznając faunę i florę tego obszaru. Następnym celem podróży było wejście na Bukową Górę, gdzie nastąpiła przerwa na odpoczynek i podziwianie rozpościerających się stamtąd widoków. Po krótkiej przerwie udaliśmy się do Soch gdzie odwiedziliśmy pobliski cmentarz, na którym byli pochowani mieszkańcy zabici podczas pacyfikacji wsi 1 czerwca 1943 roku. Kolejnym przystankiem było pójście nad pobliskie Stawy Echo, gdzie dowiedzieliśmy się informacji na temat ich ekosystemu. Później udaliśmy się na krótki spacer po mieście. Po pożegnaniu się z przewodnikiem pojechaliśmy na obiad, po którym miały nastąpić zabawy integracyjne. Podczas ćwiczeń integracyjnych, które prowadziła szkolna Pani pedagog mogliśmy się lepiej poznać i zacząć budować więź, którą będziemy pielęgnować przez nasze wspólne cztery lata nauki. Po zakończeniu integracji, szczęśliwi, zmęczeni i pełni pozytywnych wspomnień udaliśmy się w podróż powrotną do Hrubieszowa