WARSZTATY w ramach programu Szkół Partnerskich UMCS

W ramach współpracy naszego Zespołu Szkół nr 3 z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w dniu 27 października 2023 roku uczniowie klas 2B i 2D pod opieką pani M. Brudnowskiej, pani A. Szkutnik i pana K. Brudnowskiego uczestniczyli w telewizyjnych, aktorskich oraz medialnych warsztatach przedmiotowych przeprowadzonych przez kadrę naukową Uniwersytetu.
Zajęcia dotyczyły technik aktorskich w życiu codziennym, sposobów promowania wydarzeń kulturalnych oraz autoprezentacji w mediach społecznościowych.
A po warsztatach przyszedł czas na relaks podczas projekcji filmu „Twórca” w technologii 4D oraz spacer po lubelskim centrum historycznym wypełniony inspirującymi opowieściami oraz faktami z historii miasta Lublin, opowiedzianymi przez przewodnika w barwny i zabawny sposób w języku angielskim.