Mikołaj z ZS nr 3 w Starostwie

W Dzień Mikołajek 6 grudnia 2022 roku młodzież Zespołu Szkół nr 3, im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie odwiedziła Panią Starostę Anetę Karpiuk i przekazała Pani Staroście i jej pracownikom najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe i świąteczne.
Życzenia spełnienia marzeń, spokojnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a także sukcesów w pracy zawodowej, sukcesów w podejmowanych działaniach osobistych i zawodowych.
Życzenia przekazane zostały od Dyrekcji szkoły, nauczycieli, młodzieży i ich rodziców. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze pozdrowień, rozmów Pani Starosty Anety Karpiuk z młodzieżą i towarzyszącą młodzieży pedagog szkolną.
Pani Starosta przyjęła młodzież bardzo serdecznie i czekała z prezentami od Świętego Mikołaja. Pani Starosta Aneta Karpiuk złożyła Życzenia Mikołajkowe i Bożonarodzeniowe dla całej społeczności szkolnej wraz z Dyrekcją i nauczycielami. Uczniowie odwiedzający Panią Starostę przekazali życzenia panu Dyrektorowi Szkoły.
Serdecznie dziękujemy przede wszystkim za współpracę oraz za ciepłe i pełne serdeczności spotkanie i prezenty Mikołajkowe!!!!
Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie.