„Łączą nas drzewa”

22 kwietnia 2023 roku w Światowy Dzień Ziemi kadeci klasy pierwszej i drugiej Oddziału Przygotowania Wojskowego oraz kadeci klasy pierwszej i trzeciej Mundurowej z Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie włączyli się w ogólnopolską kampanię społeczną „Łączą nas drzewa”. W ramach tej inicjatywy w Maziarni, w Nadleśnictwie Strzelce posadzone zostały dęby.

A ponieważ akcja miała na celu nie tylko zwrócenie uwagi na nieocenioną rolę drzew w przyrodzie, ale również na międzypokoleniowe starania o wspólne dobro, kadeci  naszej szkoły mieli przyjemność sadzić las razem z panem Ministrem Marcinem Romanowskim, Starostą Hrubieszowa panią Anetą Karpiuk, Wicestarostą panem Markiem Katą, leśnikami, pracownikami Zakładu Karnego w Hrubieszowie oraz mieszkańcami powiatu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!