Finał konkursu matematycznego

Konkurs Matematyczny

 

Miło nam poinformować, że uczniowie Państwa szkoły:

Pempko Konrad, Szczęk Krzysztof, Walencik Patryk,
Kuczyńska Oliwia, Kanonienko Rafał, Kurys Katarzyna,
Kowalczyk Bartłomiej, Flis Iwona, Czupryńska Kamila,
Błaziak Błażej, Nagadowska Anna


zakwalifikowali się do finału KONKURSU MATEMATYCZNEGO, organizowanego przez Uczelnię Państwową w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu. Warunkiem przejścia eliminacji było uzyskanie przez ucznia szkoły ponadpodstawowej co najmniej 10,59 punktów.

Finał KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów szkół ponadpodstawowych odbędzie się 13 lutego br. (czwartek) o godz. 9.00 w Uczelni Państwowej w Zamościu, ul. Zamoyskiego 64, sala 121. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi tego samego dnia ok. godz. 12.

Prosimy o poinformowanie uczniów o dacie i miejscu finału.

 

WAŻNE!

W załączeniu przesyłamy dwa formularze do podpisania przez pełnoletniego ucznia lub jego rodzica/opiekuna – w przypadku ucznia niepełnoletniego. Podpisane formularze prosimy dostarczyć organizatorom w dniu finału konkursu. Brak podpisanego formularza jest jednoznaczny z niemożliwością przystąpienia do finału konkursu.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Działem Rozwoju UPZ –  tel. 84/ 638 34 44, e-mail: promocja@upz.edu.pl