Dzień Zdrowego Odżywiania

W czwartek 6 lutego grupa humanistyczna z klasy II B pod kierownictwem pani Moniki Pisiewicz oraz pani Jolanty Szadowskiej zorganizowała Dzień Zdrowego Odżywiania. Całej akcji przyświecało hasło: KANAPKA DLA KOLEGI.Na dolnym korytarzu uczniowie zorganizowali stoisko, przy którym sprzedawane były kanapki – każdy mógł wybrać sobie takie składniki, na jakie miał ochotę.  Oprócz komponowania oraz zakupu kanapek, można było także sprawdzić swoje BMI, rozwiązać psychotesty, dotyczące zdrowego stylu życia. Wystrój „kącika zdrowia” uatrakcyjniły plakaty promujące zdrowy tryb życia, wykonane przez uczniów różnych klas.

Zebrane  pieniądze przeznaczone zostaną na schronisko dla psów Fundacji „REKSIO I PRZYJACIELE”, które niesie pomoc zwierzętom a w szczególności tym bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym przez człowieka.