DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W HRUBIESZOWIE

23 kwietnia 2024 zorganizowany został dzień otwarty połączony z Konkursem Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych powiatu hrubieszowskiego.
Wydarzenie cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem, a przygotowane przez uczniów Zsnr3 atrakcje dały naszym gościom przedsmak tego, jak funkcjonuje nasza placówka. Całe wydarzenie rozpoczął oficjalnie Pan Dyrektor Dariusz Szadowski po czym opiekę nad gośćmi przejęli uczniowie szkoły wykazując się dużą inwencją.
Goście mieli okazję uczestniczyć w wielu zróżnicowanych zajęciach, do których należały zajęcia przedmiotowe, korzystanie z jedynej w powiecie wirtualnej strzelnicy, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, obserwowanie pokazu musztry i sztuk walki. Wszystko zakończył wspólny taniec.

W tym samym czasie grupa uczniów brała udział w corocznym Konkursie z Języka Angielskiego, którego uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, ale najlepsi okazali się :
1. Emilia Hartanowicz – SP Husynne,
2. Gabriela Baryła – SP Kryłów,
3. Karol Wojtowicz – SP 2 Hrubieszów 
i
3. Mateusz Hartanowicz – SP Husynne.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszych wydarzeniach.