Dzień otwarty

24 kwietnia w naszej szkole zorganizowany został dzień otwarty. Goście, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę mieli okazję zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną, ale przede wszystkim poznać nas oraz przyjazną atmosferę, która sprzyja nauce i budowaniu wzajemnych relacji. Zorganizowaliśmy koncert piosenek w językach obcych, w czasie którego zostały także wręczone nagrody dla laureatów konkursu „ SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ”. Zorganizowane zostały warsztaty matematyczne, językowe, fizyczne, psychologiczne i literackie. Na boisku szkolnym wszyscy zainteresowani klasą mundurową zobaczyli musztrę
w jej wykonaniu, a dowodem naszej współpracy z jednostką wojskową była obecność przedstawicieli 2 Hrubieszowskiego pułku rozpoznawczego. Zadbaliśmy także o dobre samopoczucie naszych gości, mieli oni okazję spróbować zdrowych przekąsek i soków przygotowanych przez nasze uczennice. Na zakończenie, pełni dobrej energii wspólnie zatańczyliśmy belgijkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas tego dnia i mamy nadzieję, że spotkamy się w ZS nr 3 już we wrześniu 2018 roku.