Dzień otwarty 15 czerwca 9.00

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W HRUBIESZOWIE

Serdecznie zapraszamy młodzież z klas ósmych Państwa szkoły na dzień otwarty, który odbędzie się 15 czerwca o godz. 9.00.

W czasie tego wydarzenia uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki ale też miło spędzić czas z uczniami Zespołu Szkół nr 3, którzy przygotowali atrakcyjne niespodzianki dla swoich młodszych kolegów.

Będziemy wdzięczni za zgłoszenie chęci udziału w tym wydarzeniu – ilu uczniów z Państwa szkoły możemy się spodziewać, czekamy na informację do środy 14 czerwca (adres mailowy szkoły sekretariat@zsnr3.pl lub telefonicznie 84 6962524

Mamy nadzieję, że spotkamy się w czwartek 15 czerwca o godzinie 9.00 w Zespole Szkół nr 3
w Hrubieszowie, ul. Żeromskiego 11.

                                                                                                                 Organizatorzy Dnia Otwartego