ZS nr 3 w dobrej formie !

Edyta Litwiniuk – redaktor naczelna magazynu SHAPE (nasza absolwentka)

Sport, zdrowy tryb życia, rozwój talentu i pasji od zawsze były niezwykle ważne w naszej szkole a 06 marca 2017 roku odbędzie się spotkanie potwierdzające ten fakt. Pani Edyta Litwiniuk, absolwentka tej szkoły spotka się z uczniami by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Propagując zdrowy styl życia, wspólnie z Anną Lewandowską stworzyła program HEALTHY CIĄŻA.
Obecna redaktor naczelna jednego z wiodących magazynów dla kobiet SHAPE jest z pewnością inspirującym przykładem dla młodych ludzi, którzy w poniedziałek o godzinie 9.50 będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym kariery i zdrowego stylu życia by później wziąć udział w treningu przygotowanym i prowadzonym przez naszego gościa.

ZS nr 3 jako gospodarz tego wydarzenia zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych ćwiczeń – PONIEDZIAŁEK 06 MARCA 2017
HALA SPORTOWA PRZY ZS NR3
GODZINA 10.45 – 11.30.

OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY I DOBRY NASTRÓJ !

Dodaj komentarz