Wycieczka ogólnoszkolna cz. I (Czechy-Austria-Szwajcaria-Włochy)

Od 25.05.2026 do 29.05.2026 kolejna ogólnoszkolna wycieczka, podczas której uczniowie zwiedzają miasta w Czechach-Austrii-Szwajcarii-Włoszech.

Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili malowniczy Český Krumlov. Uczestnicy wycieczki poznali historię tego wyjątkowego miasta, podziwiali piękną architekturę oraz niezwykłą atmosferę jednego z najpiękniejszych miejsc w Czechach. Wyjazd rozpoczął się w doskonałych nastrojach, a kolejne etapy podróży jeszcze przed nami.

Opiekę nad uczniami sprawują: Marlena Kudiuk-Szozda, Agnieszka Szymanik-Lipska oraz Marek Obszyński.

Pełna relacja z wycieczki znajduje się na FB szkolnym 🙂

Český Krumlov