Od 25.05.2026 do 29.05.2026 kolejna ogólnoszkolna wycieczka, podczas której uczniowie zwiedzają miasta w Czechach-Austrii-Szwajcarii-Włoszech.
Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili malowniczy Český Krumlov. Uczestnicy wycieczki poznali historię tego wyjątkowego miasta, podziwiali piękną architekturę oraz niezwykłą atmosferę jednego z najpiękniejszych miejsc w Czechach. Wyjazd rozpoczął się w doskonałych nastrojach, a kolejne etapy podróży jeszcze przed nami.
Opiekę nad uczniami sprawują: Marlena Kudiuk-Szozda, Agnieszka Szymanik-Lipska oraz Marek Obszyński.
Pełna relacja z wycieczki znajduje się na FB szkolnym 🙂
Český Krumlov







