Kolejny dzień naszej wycieczki spędziliśmy w stolicy mody – Mediolanie. Podziwialiśmy imponujący zamek, słynną katedrę Duomo di Milano zarówno od wewnątrz, jak i z poziomu dachu, skąd rozciągały się niezwykłe widoki na miasto. Odwiedziliśmy również elegancką galerię handlową Galleria Vittorio Emanuele II ze sklepami światowych projektantów. Następnie udaliśmy się na spacer ulicami miasta, podziwiając kolejne zabytki i wyjątkową atmosferę Mediolanu.
Był to doskonały finał naszej podróży – pełnej nowych doświadczeń, pięknych widoków i niezapomnianych wspomnień. Do domu wracamy zmęczeni, ale bogatsi o wiele wrażeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Pełna relacja z wycieczki znajduje się na FB szkolnym 🙂







