Wycieczka ogólnoszkolna cz. II –  (Czechy-Austria-Szwajcaria-Włochy)

Kolejnym przystankiem naszej wycieczki był Salzburg – miasto Mozarta, zachwycające piękną architekturą, klimatycznymi uliczkami i niezwykłą atmosferą. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najciekawsze zabytki oraz poznać historię jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Wyjazd dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i wspólnych chwil.

Pełna relacja z wycieczki znajduje się na FB szkolnym 🙂