Kolejnym przystankiem naszej wycieczki był Salzburg – miasto Mozarta, zachwycające piękną architekturą, klimatycznymi uliczkami i niezwykłą atmosferą. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najciekawsze zabytki oraz poznać historię jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Wyjazd dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i wspólnych chwil.
Pełna relacja z wycieczki znajduje się na FB szkolnym 🙂







