Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie – warsztaty

W naszej szkole gościliśmy 15 lutego p. dr  hab. Mirosławę Chwil i dr Grażynę Zawiślak z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Panie spotkały się z młodzieżą i przeprowadziły warsztaty. Realizowały tematy – Rośliny w kosmetyce – praktyczne przygotowanie kosmetyków i Pęczki ziołowe. Warsztaty kończyły przyznaniem certyfikatów. Młodzież poznała jak robi się mydełka i kremy do ust. Wykonała  samodzielnie kosmetyczne upominki. Na warsztatach o ziołach uczniowie uczyli się rozpoznawania roślin, poszerzali wiedzę o ich praktycznym zastosowaniu. Szkoła nawiązała współpracę z Uczelnią, poszerza w ten sposób ofertę edukacyjną. Atrakcyjne zajęcia  inspirują młodzież, kreatywność daje dobrą energię, cenimy  jakość
Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *