Uczennica ZS3 w Hrubieszowie  laureatką XXXIII Olimpiady Zdrowia

Izabela Kot uczennica Zespołu Szkół  nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie została  laureatką XXXIII Olimpiady Zdrowia. Zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu.

Talent i umiejętności uczennicy zostały zauważone i docenione. Otwierają się przed nią perspektywy studiowania na medycynie i innych kierunkach związanych ze zdrowiem.

Finał miał miejsce w Łodzi w dniach 15 -17 maja 2026 r. Uczniowie pisali test i bronili pracę. Szesnaście osób w kategorii szkół podstawowych, szesnaście  w kategorii szkół średnich, reprezentujących dane województwo wyłoniono spośród 23 tysięcy uczestników wcześniejszych eliminacji. Miła atmosfera pozwoliła na zawiązywanie równie cennych jak i nagrody przyjaźni. Organizatorzy zadbali o komfortowe warunki bytowe, dodatkowe atrakcje jak zwiedzanie miasta, zajęcia integracyjne, drobne konkursy na odreagowanie stresu. Wręczanie nagród uświetniła obecność przedstawicieli uczelni medycznych i szefów służb medycznych i PCK.

Opiekunem uczennicy jest Anna Szadowska

film z Olimpiady – zwiedzanie miasta