Turniej Mikołajkowy w „Kościuszce” reaktywacja.

Po dwóch latach przerwy związanej z obostrzeniami covid 19 do naszej szkoły powrócił Turniej Mikołajkowy.
Zasady rozgrywania są niezmienne od kilku ładnych lat. Najpierw rozgrywane są mecze piłki siatkowej a na drużynę składa się 3 dziewczyny i 3 chłopców. Następnie rozgrywamy mecze w koszykówkę 3×3. Pierwszą kwartę grają dziewczęta a drugą dogrywają chłopcy. Wreszcie na koniec turnieju rozgrywane są mecze piłki nożnej 5×5. W pierwszej połowie prezentują się dziewczęta a w drugiej walczą chłopcy. Taka formuła powoduje, że o końcowym sukcesie decyduje wszechstronny skład.
W tegorocznym turnieju dominatorami okazali się uczniowie i uczennice z klasy 4a. Wygrali rywalizację we wszystkich dyscyplinach.
Klasyfikacja końcowa Turnieju Mikołajkowego:
1. 4A 36 pkt.
2. 2M – 25 pkt.
3. 3M – 16,5 pkt
3. 1M1 – 16,5 pkt.
5 1M2 – 15 pkt.
5. 4Mp2 – 15 pkt.
7. 2B – 14,5 pkt.
8. 2A – 12 pkt.
9. 4B – 9 pkt.
10. 3AB – 10,5 pkt.
Gratulujemy wszystkim, którzy na sportowo spędzili Mikołajki.
W trakcie turnieju odbyła się zbiórka słodyczy dla Hrubieszowskiego Oddziału Dziecięcego SP ZOZ.