Świąteczne kolędowanie w naszej szkole

Co roku w naszej szkole przedświąteczne dni nabierają szczególnego charakteru. Pojawiają się odpowiednie dekoracje, wybrzmiewa nastrojowa muzyka a uczniowie żyją zbliżającymi się świętami. Całości dopełniają bożonarodzeniowe tradycje, które od lat kultywujemy. Należą do nich „klasowe wigilie” oraz jasełka połączone ze zwyczajowym przełamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń. I w tym roku 22 grudnia nie zabrakło świątecznej celebracji w gronie wychowawców, koleżanek i kolegów. Dodatkowo zaś radosną atmosferę wprowadzali „szkolni” kolędnicy. Uczniowie z 1A, 1C, 1M1, 1M2, 2A wzorem tradycyjnych, barwnych i wesołych korowodów przy dźwiękach akordeonu, gitary i wyśpiewywanych kolęd odwiedzali wszystkie klasy, niosąc „gospodarzom” dobrą nowinę o Bożym Narodzeniu.