Sukces uczennic ZSnr3 na etapie powiatowym IX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

23 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie IX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym, etap ten cieszył się szczególnym powodzeniem wśród uczniów klas o profilu psychologicznym, co dowodzi słuszności wyboru danego profilu przez naszych uczniów. Po sprawdzeniu testu wyłoniono trzech laureatów – Hukaluk Magdalenę, Jerzyk Kingę, Nogas Hannę – wszystkie laureatki to uczennice klasy 3d pracujące pod opieką szkolnego koordynatora Agnieszki Szymanik – Lipskiej. Kolejnym etapem był etap powiatowy, który odbył się w Starostwie Powiatowym 30 września, tutaj uczennice naszej szkoły wykazały się dużą wiedzą a wyniki ich pracy są imponujące – mamy aż dwie laureatki, które przedostały się do finałowej rundy – Hukaluk Magdalena (miejsce pierwsze) i Nogas Hanna (miejsce trzecie) Kinga Jerzyk stanęła tuż za podium zdobywając zaszczytne czwarte miejsce. Trzymamy teraz kciuki za następny etap, który odbędzie się w Dęblinie. Całe wydarzenie jest koordynowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, któremu bardzo dziękujemy za wsparcie i doskonałą organizację oraz motywację naszych uczniów do rozwijania ich zainteresowań. Dziękujemy także za nagrody, które były niezwykle miłym dodatkiem i wzmocniły u wszystkich uczniów radość z osiągnięć.