Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

8.00 – msza święta w kościele MBNP
9.15 – spotkanie z dyrekcją i wychowawcami klas w następującym porządku:
– klasy pierwsze na auli szkolnej z dyrekcją i wychowawcami a następnie w klasach,
– wszystkie pozostałe klasy spotykają się od razu w swoich klasopracowniach z wychowawcami i tak:
Klasa 1A – sala 5
Klasa 1B – sala 25
Klasa 1C – sala 18
Klasa 1M – sala 7
Klasa 2A – sala 6
Klasa 2B – sala 3
Klasa 2D – sala 4
Klasa 2M – sala 17
Klasa 3Ap – sala 22
Klasa 3Bp – sala 24
Klasa 3Cp – sala 20
Klasa 3Mp1 – sala – 19
Klasa 3Mp2 – sala 21
Klasa 3Ag – sala 13
Klasa 3Bg – sala 1
Klasa 3Cg – sala 9
Klasa 3Mg – sala 8

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy, podobnie jak poprzedni, dbając o zachowanie reżimu sanitarnego oraz mając na uwadze bezpieczeństwo epidemiczne całej społeczności szkolnej. W auli spotkali się jedynie ze swoimi wychowawcami oraz Dyrekcją Szkoły uczniowie klas pierwszych, którzy, po odśpiewaniu hymnu narodowego, złożyli uroczyste ślubowanie. Uczniowie klas starszych spotkali się natomiast od razu ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.
Maseczki na twarzy, dezynfekcja rąk przed wejściem do sal lekcyjnych, czy też mierzenie temperatury na dobre wpisały się w szkolny krajobraz. Do częstszego niż zwykle wietrzenia klasopracowni oraz odbywania przez klasę zajęć lekcyjnych w jednej sali także już się przyzwyczailiśmy. Optymizmem napawa również fakt, iż w szkole będą odbywały się szczepienia chętnych uczniów oraz ich rodzin, które z pewnością zwiększą nasze poczucie bezpieczeństwa w sytuacji epidemicznego zagrożenia.
Wszyscy cieszymy się z tego, że w końcu jesteśmy razem i możemy funkcjonować w warunkach, które najlepiej wpływają na proces zdobywania wiedzy i kształtowania się naszej osobowości.