Powiatowa Licealida w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt i chłopców

Dnia 18.04.2023r. na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie odbyła się Powiatowa Licealida w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt i chłopców. Udział w zawodach wzięły drużyny II L.O. im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie oraz męska drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie.
W kategorii dziewcząt awans rozstrzygnął się bez rywalizacji. Drużyna II L.O. im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie w składzie : Bartnik Maja, Ciężka Klaudia, Nowosad Hanna, Tor Nicole, Woźniak Katarzyna awansowały do dalszej fazy rozgrywek-gratulujemy.
Rozegrano więc jedno spotkanie w kategorii chłopców, w którym zwycięstwo odnieśli zawodnicy miejscowego ,,Kościuszki” pokonując ,,Mechaników” 9:1. Oni będą reprezentować nasz powiat na rozgrywkach rejonowych – gratulujemy awansu.
Składy drużyn chłopców :
II L.O. : Kosakowski Filip, Litwińczuk Konrad, Pawelec Bartosz, Kiryczuk Szymon, Poniat Mateusz, Gaweł Kacper – opiekun p. Marek Obszyński
Zespół Szkół Nr 1: Magierka Adrian, Migas Szymon, Grabelski Krystian, Gruszczyński Szymon – opiekun p. Paweł Padkowski
Dziękujemy organizatorom i dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr3 w Hrubieszowie za możliwość przeprowadzenia rozgrywek, a opiekunom i zawodnikom sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek.
Powyższe zawody odbyły się w ramach realizacji oferty publicznej, finansowanej w głównej mierze ze środków Starostwa Hrubieszowskiego, pod nazwą. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu – współzawodnictwo dzieci i młodzieży szkolnej w Powiecie Hrubieszowskim „Mój powiat biega, skacze, rzuca, gra i o zdrowie dba – edycja V”