Piękno czy użyteczność, czyli jak łączyć poezję z prawem?

Aby nie rozstrzygać dylematu, co lepsze: piękno poezji czy użyteczna znajomość przepisów prawa, uczennica naszej szkoły, Kornelia Sienicka postanowiła rozwijać swoje zainteresowania w obu dziedzinach.

Efektem tych zainteresowań był udział w ogólnopolskich i lokalnych konkursach literackich: Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Literackim „Nowa Epoka”, lokalnym konkursie „Ja i moja rodzina” organizowanym przez hrubieszowski Caritas oraz w ogólnopolskim konkursie „Serce Młodych”, w którym uhonorowana została wyróżnieniem z nagrodą.
Zainteresowanie prawem zaowocowało zaś udziałem w II etapie „VI Edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie” organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych.

Cieszymy się, że w czasach zmagań z pandemią, nasi uczniowie potrafią podejmować walkę również o własny rozwój! Gratulujemy udanych wyborów.