Nasi utalentowani uczniowie w XVIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej!

Nasi utalentowani uczniowie w XVIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej!

Amelia Ciesielczyk i Jakub Jaros z klasy 3M zostali finalistami XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Chełmie. Konkurs ten został zorganizowany przez IV LO w Chełmie przy współpracy z Chełmskim Domem Kultury i był transmitowany na żywo online. Nasi uczniowie wykonali przepiękny utwor Johna Legend „All of me”. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z niewątpliwie wyjątkowym wokalem i talentem naszych, obecnie już byłych uczniów klasy mundurowej.
Występ Amelii Ciesielczuk i Jakuba Jarosa do obejrzenia w poniższym linku (3 godzina 23 min 30 sekunda)
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy wspanialej młodzieży z Kościuszki!