Nasi uczniowie w etapie wojewódzkim

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu 

CyberSkiller Challenge Poland

W dniu 03.01.2023 r. w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie  odbył się pierwszy etap III edycji Ogólnopolskiego konkursu CyberSkiller Challenge Poland, w którym wzięło udział dziesięciu uczniów naszej szkoły. 

Celem konkursu było wzbudzenie wśród młodzieży zainteresowania cyberbezpieczeństwem oraz doskonalenie praktycznej wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązywaniu zadań praktycznych oraz quizu wiedzy.

Do  etapu  wojewódzkiego  zakwalifikowały się trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki. 

 W następnym etapie naszą szkołę będą  reprezentować uczniowie:

 

Michał Grabowski kl. III M

Karol Derlak kl. III A

Konrad Herjan  kl. III A

 Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!