Miłość nie tylko od święta…, czyli szkolne walentynki

Święto Zakochanych to niewątpliwie wyjątkowa okazja do wzajemnej życzliwości, serdeczności oraz podjęcia rozważań o miłości i jej sensie w życiu każdego z nas.
Co roku staramy się, aby i wśród naszej społeczności święto to było pełne ciepła i radości, dlatego też z inicjatywy uczniów klasy 1b zorganizowano w dniu 14 lutego szkolną „Pocztę Walentynkową” z życzeniami dla swoich sympatii. Walentynkowe amorki miały w związku z tym ogrom pracy, bowiem odpowiednie posegregowanie korespondencji i rozdanie wszystkim adresatom uroczych kartek wraz ze słodkościami to nie lada wyzwanie. Nie zabrakło również wyrazów życzliwości pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli czy pracowników administracji i obsługi. 
W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code, zaś szkolne korytarze, udekorowane w serca w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych, wypełniały dźwięki miłosnej muzyki. 
Dzień upłynął w atmosferze przyjaźni, miłości i kolorach czerwieni.