Mikołajkowy wyjazd do Warszawy

6 grudnia grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. Marleny Kudiuk – Szozdy, Agnieszki Szymanik-Lipskiej i Marioli Brudnowskiej wybrała się na wyjątkowo udaną wycieczkę do stolicy.

Program wyjazdu obejmował wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego, która, zwłaszcza dla klas trzecich była swego rodzaju podsumowaniem lekcji języka polskiego poświęconych literaturze wojennej, a dla wszystkich niezwykłą lekcją historii. Ze względu na datę wyjazdu nie mogliśmy odmówić sobie wspólnych zakupów, by wieczorem zasiąść w Teatrze Studio Buffo i cieszyć się wyjątkowo zabawnym spektaklem „Dobrze się kłamie”. Byliśmy zauroczeni sztuką, która zaledwie dzień wcześniej miała swoją premierę a gra aktorów, których znamy z najbardziej kasowych seriali i produkcji kinowych pozwoliła nam poznać inną stronę ich wizerunku.

Wyjazd był świetnym prezentem mikołajkowym i dostarczył nam tak wielu niepowtarzalnych wrażeń, że już nie możemy doczekać się kolejnego.