Maciej Rząd – Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

16 listopada 2023 roku, Maciej Rząd, uczeń naszej szkoły, Zespołu Szkół nr 3, im. T. Kościuszki w Hrubieszowie na uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, odebrał akt przyznania Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy Maćkowi tego wyróżnienia, które otrzymał za świadectwo promocyjne z wyróżnieniem i najwyższą średnią w szkole oraz za szczególne uzdolnienia i osiągnięcia. Cieszymy się razem z nim z jego wielkiego sukcesu. Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest wyróżnieniem szczególnym i unikatowym, ponieważ tylko najlepsi z najlepszych otrzymują tę nagrodę. Podziwiamy wiedzę i osobisty wkład pracy wyróżnionego Macieja Rząda, a także dyrekcji, nauczycieli, wychowawcy, rodziców, którzy go wspierali na drodze do osiągnięcia sukcesu.