Międzynarodowy konkurs o Kościuszce

„W hołdzie Kościuszce – Przyjacielowi Ludzkości” Międzynarodowy Konkurs „KosciuszkoBicentenary”

Jeśli drogie ci są hasła Wolności i Równych Praw, weź udział w konkursie z okazji Roku Kościuszki ogłoszonego przez Sejm i Senat Rzeczypospolitej, świętowanego pod auspicjami UNESCO z okazji dwusetnej rocznicy śmierci Kościuszki.

Inicjatorem Konkursu jest sydnejska organizacja KosciuszkoHeritage Inc., wspierana przez Kopiec Kościuszki, The Kosciuszko Foundation i Polską Fundację Kościuszkowską. Poprzez ten międzynarodowy konkurs pragniemy złożyć hołd Kościuszce jako Przyjacielowi Całej Ludzkości.
Na zwycięzców konkursu czekają nagrody o łącznej wartości ponad 10 tysięcy dolarów australijskich.


Regulamin konkursu
Komunikat konkursowy
Program konkursu
Zgłoszenie do konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *