Konkurs Języka Angielskiego

12 maja w Zespole Szkół nr 3 odbył się Konkurs Języka Angielskiego adresowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych naszego powiatu. Z przyjemnością powróciliśmy po przerwie spowodowanej pandemią do tego wydarzenia. Odzew nauczycieli i uczniów chętnych do udziału w tym wydarzeniu był bardzo duży. Celem konkursu jest mobilizowanie uczniów do nauki języka angielskiego ale też integracja młodzieży i promocja szkoły. Konkurs połączony był z możliwością zapoznania się z ofertą szkoły, zwiedzenia jej i poznania starszych kolegów i koleżanek, którzy już są jej uczniami. Spotkanie stało się więc także niezwykle przyjemną okazją do rozmów i wymiany doświadczeń.
Poziom uczestników był bardzo wysoki i wyrównany, ale ostatecznie na podium stanęli:
1. Hanna Kossowska,
2. Julia Surowiec,
3. Zofia Grylak.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom życząc zarówno uczniom, jak i ich nauczycielom dalszych sukcesów.
Organizatorzy konkursu :
Marlena Kudiuk–Szozda i Agnieszka Szymanik–Lipska.