KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO

13 kwietnia 2018 roku kolejny już raz w Zespole Szkół nr 3 zorganizowany został konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych naszego powiatu. Zgodnie z założeniami konkursu jest on z jednej strony świetną okazją do integracji młodzieży z różnych szkół a także do przećwiczenia rozwiązywania różnego typu zadań językowych przed testami czekającymi już wkrótce gimnazjalistów. Jest nam bardzo miło, że konkurs od kilku lat cieszy się powodzeniem wśród nauczycieli, którzy przygotowują i zgłaszają do niego swoich uczniów, jak i wśród samych uczniów. Ważne jest także to, że wielu laureatów z poprzednich lat zostało naszymi uczniami.

W tegorocznej edycji poziom był bardzo wysoki, najlepsi okazali się jednak:

  1. Jakub Oleszek – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach
  2. Kamil Bartuzi – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hrubieszowie
  3. Kinga Bartuzi – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hrubieszowie

Gratulujemy  i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom.
Organizatorki Marlena Kudiuk – Szozda i Agnieszka Szymanik – Lipska