Klasa II Bp na spływie kajakowym

Zachęcona letnim klimatem oraz coraz bardziej odczuwalną wakacyjną atmosferą, klasa II Bp wraz z wychowawcą oraz pod czujnym okiem doświadczonych kajakarzy Panów Marcina Nowaka oraz Marka Obszyńskiego 14.06 wyruszyła na spływ kajakowy rzeką Huczwą. Po niemal rocznym okresie przerwy związanej z pandemią, wspólnie spędzony czas oraz obcowanie z przyrodą sprawiły nam olbrzymią frajdę. Opiekunowie oprócz miłych doznań estetycznych oraz dbałości o kształtowanie dobrej formy naszego ciała, zatroszczyli się także o „małe co nieco” dla zgłodniałych wioślarzy. W przerwie, nad brzegiem rzeki mogliśmy się posilić grillowaną kiełbaską, dla każdego przewidziano również słodki deser dla zregenerowania sił.

Wróciliśmy pełni pozytywnej energii , wrażeń, które na pewno na długo z nami pozostaną. Radośnie przeżywaliśmy wspólnie spędzony czas, nie mogąc już doczekać się kolejnego wyzwania.