Julia Duda i Julia Janiec w etapie ogólnopolskim

Dwie uczennice Julia Duda i Julia Janiec z klasy I Bp wzięły udział w etapie ogólnopolskim konkursu „Mistrzowie i patrioci” zorganizowanym przez Fundację Instytut Łukasiewicza pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości oraz Honorowym Patronatem, Ryszarda Czarneckiego – Członka Prezydium Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Partnerem projektu była KGHM Polska Miedź.

Celem konkursu było promowanie wśród młodzieży wybitnych postaci polskiego sportu, które odznaczyły się szczególnymi zasługami dla Polski.
Uczennice przygotowały prace pisemne na temat wybitnych sportowców zasłużonych dla naszej Ojczyzny w czasie II wojny światowej.
W konkursie „Mistrzowie i patrioci” wzięło udział ponad 1,2 tys. uczniów z kilkuset szkół w całej Polsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

I. Szkalej.