JUBILEUSZ 55-LECIA ZS NR 3 W HRUBIESZOWIE

07 kwietnia Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki hucznie świętował swoje 55-lecie.

Grupa szkolnych artystów pod kierunkiem Agnieszki Szymanik – Lipskiej i Marioli Brudnowskiej przygotowała przedstawienie zatytułowane „PODRÓŻ SENTYMENTALNA” i zaprosiła wszystkich zebranych do ciekawej podróży przez kolejne dziesięciolecia. Widzowie, wśród których mieliśmy przyjemność gościć Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury fizycznej i Turystyki pana Dariusza Czujkowskiego, księdza prałata Andrzeja Puzona i absolwentów szkoły, mieli okazję przypomnieć sobie, jak zmieniał się świat, kraj i szkoła na przestrzeni kolejnych lat. Nie zabrakło wzruszeń przy pięknie wykonanych piosenkach, stylowych strojów, ale też żartów z nas samych. Spotkanie uświadomiło wszystkim obecnym, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, którą od początku istnienia szkoły, tworzyli przebywający w niej ludzie. Dowodem na to był niezwykły moment uhonorowania wieloletniego nauczyciela pana Henryka Krzewskiego odznaczeniem Przyjaciela Szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *