JUBILEUSZ 55-LECIA ZS NR 3 W HRUBIESZOWIE

07 kwietnia Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki hucznie świętował swoje 55-lecie.

Grupa szkolnych artystów pod kierunkiem Agnieszki Szymanik – Lipskiej i Marioli Brudnowskiej przygotowała przedstawienie zatytułowane „PODRÓŻ SENTYMENTALNA” i zaprosiła wszystkich zebranych do ciekawej podróży przez kolejne dziesięciolecia. Widzowie, wśród których mieliśmy przyjemność gościć Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury fizycznej i Turystyki pana Dariusza Czujkowskiego, księdza prałata Andrzeja Puzona i absolwentów szkoły, mieli okazję przypomnieć sobie, jak zmieniał się świat, kraj i szkoła na przestrzeni kolejnych lat. Nie zabrakło wzruszeń przy pięknie wykonanych piosenkach, stylowych strojów, ale też żartów z nas samych. Spotkanie uświadomiło wszystkim obecnym, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, którą od początku istnienia szkoły, tworzyli przebywający w niej ludzie. Dowodem na to był niezwykły moment uhonorowania wieloletniego nauczyciela pana Henryka Krzewskiego odznaczeniem Przyjaciela Szkoły.

Dodaj komentarz