II Debata Walentynkowa

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej maja zaszczyt zaprosić na Debatę Walentynkową, która odbędzie się 14 lutego 2017 r. w auli ZS nr 3 w Hrubieszowie. Debata rozpocznie się o godz. 11.00. W programie Debaty przewidziane są wykłady oraz dyskusja na temat: >?„Kochać, jak to łatwo powiedzieć – czyli co oznacza odpowiedzialna MIŁOŚĆ?” Na wspólne spotkanie zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych (klasy III) i ponadgimnazjalnych wraz z dyrekcją szkół, nauczycielami i opiekunami, a szczególnie katechetów i pedagogów szkolnych.
Celem organizowania Debaty jest pomoc młodym ludziom w formowaniu i przygotowywaniu się do założenia rodziny oraz inspirowanie młodych do przemyśleń i zwrócenie uwagi na chrześcijańską wizję narzeczeństwa i rodziny.
Zaproszeni goście to:
– Pani mgr Monika Wiatrzyk – psycholog,
– O. Wiktoryn Krysa OFM,
– Pani dr hab. Urszula Dudziak, prof. KUL – psycholog, teolog, doradca życia rodzinnego, instruktor naturalnego planowania rodziny, profesor nadzwyczajny w Katedrze Psychopedagogiki Rodziny, członek powołanego przez ministra zdrowia Krajowego Zespołu Promocji Naturalnego Planowania Rodziny, ministerialny rzeczoznawca podręczników wychowania do życia w rodzinie.

Serdecznie zapraszamy
Dyr. ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie
Pan Dariusz Szadowski
ks. Stanisław Książek
i młodzież KSM

Dodaj komentarz