Dzień Otwarty za nami

15 czerwca w ZS nr 3 zorganizowano Dzień Otwarty, który był kolejną formą promocji szkoły. Było to duże wydarzenie, w czasie którego uczniowie szkół podstawowych mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły a także zintegrować ze starszą młodzieżą. Szereg przygotowanych atrakcji obejmował pokaz sztuk walki, atrakcyjne stoisko z watą cukrową i przekąskami przygotowanymi przy użyciu ciekłego azotu – niezwykła forma warsztatów fizycznych, był też pokaz udzielania pierwszej pomocy. Ponadto na uczestników czekały zabawy językowe po polsku i angielsku. Goście mieli też okazję obejrzeć kilka prezentacji podkreślających walory naszej szkoły. Dzień zakończył wspólny mecz koszykówki i świetna zabawa taneczna przygotowana przez uczennice naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spotkamy się z naszymi gośćmi we wrześniu.