Dzień Otwarty w naszej szkole

28 marca 2019 roku w Zespole Szkół nr 3 im Tadeusza Kościuszki zorganizowany został dzień otwarty. Uczniowie szkoły pokazali swoim młodszym koleżankom i kolegom, jak razem uczą się i bawią. Goście mieli możliwość wysłuchać koncertu piosenek w wykonaniu uczniów szkoły, były też pokazy klas mundurowych, taniec szkolnych cheerleaderek, wspólne tańce na boisku szkolnym i festiwal kolorów. Dobrej zabawie towarzyszyła nauka – przyszli licealiści mieli okazję uczyć się z uczniami ZS nr 3 j. angielskiego, j. polskiego, matematyki, biologii, psychologii, fizyki. W tym samym czasie młodzież kilku szkół brała udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych, który cieszy się od lat powodzeniem wśród uczniów zainteresowanych językiem angielskim. Pomimo mało sprzyjającej pogody atmosfera spotkania była niezwykle gorąca, a fakt, że udało się zebrać tak wielu uczniów i opiekunów jest dowodem na to, że ta szkoła przyciąga jak magnes. Organizatorzy są pod wielkim wrażeniem tego, jak wielkim powodzeniem cieszył się ten dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić go z nami, a byli to uczniowie ze wszystkich szkół gimnazjalnych i podstawowych w Hrubieszowie, uczniowie i opiekunowie z Uchań, Nieledwi, Kryłowa, Kozodaw, Mienian, Dołhobyczowa, Horodła, Szpikołos, Trzeszczan, Lubyczy Królewskiej, Strzyżowa, Mircza, Malic i Gozdowa, Werbkowic, Moniatycz, Dąbrowy – mamy nadzieję, że mile spędzone chwile zaowocują dalszą współpracą. Najlepszą rekomendacją niech będą dowody świetnej zabawy w postaci zdjęć…