Anna Nowosad w etapie ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Do VI edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, której tematem przewodnim w tym roku były: „Cywilne komponenty kierowania bezpieczeństwem narodowym”, zgłosiło się ponad 400 osób ze szkół średnich województwa lubelskiego.
Do drugiego etapu olimpiady zakwalifikowało 97 osób. Etap ten odbył się 10 grudnia 2021 r. w siedzibie Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS w Lublinie. Na szczeblu wojewódzkim uczniowie musieli zmierzyć się z testem, którego wyniki zdecydowały o wyłonieniu dziesięciu laureatów drugiego etapu. 25-26 marca 2022 roku uczniowie ci będą reprezentować województwo lubelskie w etapie centralnym Olimpiady w Warszawie.
Cieszymy się, że w dziesiątce laureatów etapu okręgowego znalazła się również uczennica naszej szkoły, Anna Nowosad z klasy Ic.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale olimpiady w Warszawie!!!