Aleksandra Kędziera – wygrała rejonowe zawody Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

Uczennica naszego Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie – Aleksandra Kędziera, wygrała rejonowe zawody Olimpiady Zdrowego Stylu Życia i jako najlepsza ze wszystkich szkół średnich, uzyskała prawo reprezentowania powiatu na szczeblu wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy.

Uczniowie, po etapie szkolnych eliminacji, rozwiązywali kolejny test wiedzy i byli zobowiązani do przeprowadzenia i udokumentowania akcji z dodatkowej aktywności fizycznej. Ola włączyła młodzież do tańczenia na przerwach, organizowała aktywne mikołajki. Dołączyła także do wewnątrz szkolnego Turnieju Mikołajów.
Życzymy, by Jej młodzieńczy etuzjazm, radość tworzenia i poznawania  udzielał się  wszystkim.

Opiekunem mertorycznym Oli jest  p. Anna Szadowska.
Tekst: A.Sz.