Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie

Konkursy i olimpiady

w trakcie aktualizacji ...

...

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/2017

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
Mateusz Danilczuk z klasy III A matematyczno-fizycznej zakwalifikował się do finału !
Etap finałowy odbędzie się w Krakowie w głównej siedzibie AGH 19 marca.
Opiekunem Mateusza jest p. Mariusz Malon.


Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
Mateusz Danilczuk i Jakub Pirogowicz kl. 3a- awans do etapu wojewódzkiego
- opiekun Mariusz Malon


ROK SZKOLNY 2015/2016

Etap ogólnopolski

Konrad Pogwizd uczeń kl. 3c zakwalifikował się do finału etapu centralnego XXXI Olimpiady Ekologicznej w Krakowie
– opiekun Anna Szadowska

Etap II (wojewódzki, okręgowy, diecezjalny)

okręgowy etap XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Lublinie - Drużyna nasze szkoły w składzie: Sylwia Białek, Klaudia Borusiewicz, Magdalena Lubaś, Julia Świeca, Jakub Krzyżanowski, Kacper Kowalczuk - zajęła 4 miejsce.
- opiekun: Joanna Nieradko

finał konkursu „Matematyczne zmagania” dla szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu oraz Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Tytuł LAUREATA uzyskała Magda Ciężka i Paweł Jabłoński kl. 3a
- opiekun Mariusz Malon

Karol Pogwizd i Paweł Gontarz z klasy 3"a" awansowali do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki
– opiekun Mariusz Malon

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki Karol Pogwizd kl. 3a awansował do etapu okręgowego
- opiekun Agnieszka Sadowska-Marciniuk

Olimpiada Fizyczna – etap wojewódzki - Karol Pogwizd kl.3a
- opiekun Agnieszka Sadowska-Marciniuk

Okręgowa XLV Olimpiada Biologiczna- etap wojewódzki– Magdalena Suchodolska kl. 2c
– opiekun Anna Szadowska

IV Konkurs Wiedzy Genetycznej – etap wojewódzki – Zuzanna Kuczyńska kl. 3c
– opiekun Anna Szadowska

Konkurs wiedzy o Zdrowiu (etap rejonowy) – II miejsce Magdalena Suchodolska
– opiekun Anna Szadowska

XLII Olimpiada Geograficzna - 3 uczniów zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego: Aleksandra Nowacja kl. 2a, Dawid Łoza kl.2a, Zielonka Jakub 2f
–opiekun Jan Pawłowski

Etap Diecezjalny Konkursu „Wierność bł. Karoliny Kózki” : Alicja Romaniszyn klasa 1c, Katarzyna Dziewiczkiewicz klasa 2c i Patrycja Tokarczuk klasa 3e. Uczennice otrzymały tytuł Laureata Konkursu
– opiekun Danuta Paszek, Ewa Mielniczuk, ks. Stanisław Książek

Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – etap wojewódzki - Rafał Śmiech
– opiekun Adam Zezula

XLII Olimpiada Historyczna – etap wojewódzki- Aleksandra Baran
– opiekun Marek Klamer

Olimpiada Teologii Katolickiej – etap diecezjalny– Patrycja Klain kl. 3c
– opiekun Danuta Paszek

Konkurs Booktalking, czyli gawęda o książce – etap rejonowy - - K. Flis 1A, 2-gie miejsce I. Siejko 1A 4-te miejsce
– opiekun Małgorzata Szajdecka, Ewa Gołębiowska

Konkurs czytelniczy Fantastic@2016 PWSZ im. Sz. Szymonowica w Zamościu i finalistka II etapu Patrycja Klain 3C
- opiekun Małgorzata Szajdecka, Ewa Gołębiowska

VI Konkurs Języka Angielskiego PWSZ im. Sz. Szymonowica w Zamościu – finaliści 3 osoby P. Dzik 3D, D. Jachtoma 3D, M. Prystupa 3A
– opiekunowie Jolanta Szadowska, Marlena Kudiuk-Szozda

Konkurs plastyczny z języka angielskiego Kanada – kultura i sport PWSZ im. Sz. Szymonowica w Zamościu –I etap 5 osób,

II etap laureatka E. Danilczuk 3B
- opiekunowie Justyna Molska, Marlena Kudiuk-Szozda, Agnieszka Szymanik-Lipska

XIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej w Chełmie – II etap 2 osoby – finalistka - Iza Siejko 1D
- opiekunowie Agnieszka Szkutnik, Agnieszka Szymanik-Lipska

Inne Zawody strzeleckie z broni sportowej pneumatycznej 4,5 mm o mocy 17J w konkurencji kobiet i mężczyzn o Nagrodę Burmistrza Miasta Hrubieszowa oraz Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej Nr 4055 w Hrubieszowie i Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Hrubieszowski.

- kategoria kobiet: I miejsce - Natalia Nieradko kl. I B, II miejsce – Aleksandra Urbaniak kl, IC, IV miejsce - Karolina Bedlińska kl. II C - kategoria mężczyzn:III miejsce - Karol Grabowski kl. I C, IV miejsce – Łukasz Łopocki kl. II C

Ogólnopolski konkurs matematyczny "Sowa matematyczna - I etap 16 osób - II A, III A – opiekun Mariusz Malon

Konkurs matematyczny im. Chruścikowskiego Chełm 2016- etap II- 8 osób - II A, III A, finaliđci 2 osoby V miejsce - Paweł Jabłoński III A, VIII miejsce - Karol Pogwizd III A
- opiekun Mariusz Malon

Konkurs Fundacji W. Szymborskiej Warsztaty Słowa - etap I-2 osoby
- opiekun Anna Misiak

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego etap I 8 osób
- opiekunowie nauczyciele języka angielskiego

Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Łódź po angielsku - Visit and Learn – 11 osób
– opiekunowie Jolanta Szadowska, Agnieszka Szkutnik

Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Irlandii – klasy I-III
- opiekunowie nauczyciele języka angielskiego

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – 4 osoby
– opiekun Adam Zezula

Konkurs czytelniczy dla szkół gimnazjalnych F jak Fantasy. W jak Wiedźmie - 16 osób młodzież gimnazjalna
- opiekunowie Ewa Gołębiowska, Małgorzata. Szajdecka

Wewnątrzszkolny Konkurs Fotograficzny Barwy Natury – klasy I-III – nagrodzeni: Dominika Lachowska (klasa 1D) za zdjęcia:

„Niecodzienna codzienność” i „Przedwiosenne wspomnienie”, Wiktoria Soja (klasa 3E) za zdjęcia: „Mgła” i „Kwiatek” Paweł Zając (klasa 3F) za zdjęcia „Wiatraki” i „Droga”- opiekun Jolanta Szadowska