Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj prowadzonych zajęć Klasa(y) Sala Dzień, godzina
1 Adam Zezula Konsultacje maturalne - wos 3b 21 Poniedziałek 13.40
2 Grzegorz Dubicki Zajęcia wyrównawcze z matematyki 1m 19 Piątek 13.40
3 Agnieszka Szkutnik Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 1a,2d,3e 13 Czwartek 13.40
4 Marta Czerwińska Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

Konsultacje maturalne

2b, chętni

3c

15

15

Piątek 13.40

Wtorek 13.40

5 Robert Derlak Konsultacje maturalne z języka angielskiego 3c 18 Wtorek 14.30
6 Anna Misiak Zajęcia wyrównawcze języka polskiego 2d 3 Piątek 13.40
7 Barbara Dąbrowska Konsultacje maturalne z matematyki 3c, chętni 9 Wtorek 13.40
8 Ala Hojda Konsultacje maturalne z matematyki chętni 8 Wtorek 8.00
9 Agnieszka Szymanik-Lipska Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 2c 4 Piątek 13.40
10 Marlena Kudiuk-Szozda Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 1b,1a 12 Poniedziałek 13.40
11 Justyna Molska Konsultacje maturalne z języka angielskiego chętni 15 Czwartek 13.40
12 Halina Lubawska Konsultacje maturalne z języka rosyjskiego chętni 14 Piątek 13.40
13 Grażyna Lisowska Konsultacje maturalne z języka polskiego 3b 1 Czwartek 13.40
14 Jan Pawłowski Konsultacje maturalne z geografii 3a 5 Poniedziałek 14.30
15 Mariola Brudnowska Konsultacje maturalne z języka polskiego 3c,3e 7 Środa 13.40
16 Anna Kozłowska Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego chętni 16 Wtorek 13.40
17 Mariusz Malon Konsultacje maturalne z matematyki
Zajęcia z tenisa ziemnego
3a
chętni
25
Sala gimn.
Sobota 8.30-12.30
Piątek od godz. 17.30
18 Anna Szadowska Zajęcia z uczniem zdolnym chętni 20 Poniedziałek, wtorek, środa po lekcjach
19 Dariusz Szadowski Zajęcia wyrównawcze z matematyki 1b 5 Wtorek 13.40
20 Krystyna Wójtowicz Zajęcia wyrównawcze z chemii 2c 1 Poniedziałek, wtorek 14.30
21 Marek Obszyński Piłka siatkowa dziewcząt
Piłka koszykowa dziewcząt
chętni Wtorek 15.15
Czwartek 15.15
22 Krzysztof Brudnowski SKS – piłka siatkowa chł, piłka ręczna chł. chętni Piątek 14.25,
niedziela 17.30-19.00
23 Marcin Nowak SKS – piłka nożna , piłka ręczna-dz, tenis stołowy chętni Poniedziałek 14.30, środa 14.30