Zajęcia pozalekcyjne

w I semestrze roku szkolnego 2015-2016

Lp. Nauczyciel Rodzaj prowadzonych zajęć Klasa(y) Sala Dzień, godzina
1. Brudnowska Mariola Konstultacje maturalne z języka polskiego 3a,3b 19 Czwartek 13:40
1. Brudnowski Krzysztof SKS piłka siatkowa chłopców     Wtorek 18.15, Środa 14.30
3. Dąbrowska Barbara

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Konsultacje maturalne

Wszyscy chętni

3b,3f

9

Środa 13.40

Piątek 14.30

4. Derlak Robert Konsultacje maturalne z języka angielskiego 3a,3c 18 Wtorek 14.30
5. Dubicki Grzegorz Koło przedsiębiorczości Klasy 1 21 Czwartek 14.30
6. Brzóz Małgorzata Konsultacje dla maturzystów z języka rosyjskiego 3c,3f 14 Poniedziałek 14.30
7. Klamer Marek Konsultacje dla maturzystów z historii 3b 24 Piątek 8:00
10. Książek Stanisław Klub "Żywe Kamienie JP II" Wszyscy chętni   Piątek
11. Kudiuk-Szozada Marlena Konsultacje maturalne z języka angielskiego 3a,3e 12 Poniedziałek 13.40
12. Kozłowska Anna Konsultacje z języka niemieckiego 1 i 2 4 Czwartek 14.30
13. Lisowska Grażyna Konsultacje maturalne z języka polskiego 3e 1 Piątek 13.40
14. Malon Mariusz Konsultacje maturalne i zajęcia wyrównawcze oraz konkursowe z matematyki
zajęcia z tenisa ziemnego

3a, 3c, 2a

chętni

1/5/25

hala

Środa 13.40 lub Piątek 13.40

Piątek 17:oo-20:00

15. Marciniuk Agnieszka Konsultacje maturalne z fizyki 3a 17 Piątek 14.30
16. Mielniczuk Ewa Koło Teologiczne 1d 6 Wtorek 14.30
17. Misiak Anna Konsultacje maturalne z języka polskiego 3d 3 Wtorek 13.40
18. Molska Justyna Konsultacje maturalne z języka angielskiego 3b, 3f 15 Poniedziałek 14.30
19. Nieradko Joanna Koło informatyczne 1, oraz wszyscy chętni 10 Środa 15.15
20. Nowak Marcin SKS Piłka koszykowa i ręczna dziewcząt     Czwartek 14.30
21. Obszyński Marek SKS Piłka siatkowa dziewcząt     Środa 14.30
22. Paczała Jan Zajęcia rekreacyjno-sportowe Wszyscy chętni   Poniedziałek 14.30
23. Paszek Danuta Koło Teologiczne 1b,3c 6 Piątek 13.40
24. Pawłowski Jan Konsultacje maturalne, SKG, praca z uczniem zdolnym 3f, wszyscy chętni 5 Poniedziałek 14.30
25. Pisiewicz Monika Konsultacje maturalne z biologii 3e,3f 8 Wtorek 13.40
26. Rząd Kamil

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Konsultacje maturalne

1a

3d

17 Środa 13.40
27. Szadowska Anna Zajęcia z uczniem zdolnym 1c,2c,3c 20 Wtorek 13.40
28. Szadowska Jolanta

Konsultacje maturalne z języka angielskiego

Konsultacje z języka angielskiego

3d

1b,1d,2b

21

22

Czwartek 8:00

Czwartek 14.25

29. Szwanc Robert Konsultacje maturalne z języka polskiego 3c 16 Czwartek 14.30
30. Wachna Sylwia Konsultacje z języka rosyjskiego 3b 5 Poniedziałek 13.40
31. Szkutnik Agnieszka

Konsultacje maturalne z języka angielskiego

Konsultacje z języka angielskiego

3e-1

1a-1, 1d, 2e, 2f

4

4

Piątek 14.30

Czwartek 14.30

32. Zezula Adam Konsultacje maturalne z wos 3d 21 Wtorek 8.00
33. Szkalej Iwona Konsultacje z historii 1 3 Poniedziałek 14.25
34. Łopocka Ewa Zajęcia indywidualne z uczniem     Środa 14.00
35. Gołębiewska Ewa Zajęcia indywidualne z uczniem     Czwartek 14-14.50
36. Szajdecka Małgorzata Zajęcia indywidualne z uczniem     Poniedziałek 14-14.50
37. Czerwińska Marta konsultacje maturalne z języka rosyjskiego 3a,3e 8 Poniedziałek 13.40
38. Wójtowicz Krystyna Konsultacje maturalne z chemii 3c 22 Wtorek od 13.40