Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

 Imię i nazwisko nauczycielaRodzaj prowadzonych zajęćKlasa(y)SalaDzień, godzina
1Adam ZezulaKonsultacje maturalne – wos3b21Poniedziałek 13.40
2Grzegorz DubickiZajęcia wyrównawcze z matematyki1m19Piątek 13.40
3Agnieszka SzkutnikZajęcia wyrównawcze z języka angielskiego1a, 2d, 3e13Czwartek 13.40
4Marta Czerwińska

Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

Konsultacje maturalne

2b, chętni

3c

15

15

Piątek 13.40

Wtorek 13.40

5Robert DerlakKonsultacje maturalne z języka angielskiego3c18Wtorek 14.30
6Anna MisiakZajęcia wyrównawcze języka polskiego2d3Piątek 13.40
7Barbara DąbrowskaKonsultacje maturalne z matematyki3c, chętni9Wtorek 13.40
8Ala HojdaKonsultacje maturalne z matematykichętni8Wtorek 8.00
9Agnieszka Szymanik-LipskaZajęcia wyrównawcze z języka angielskiego2c4Piątek 13.40
10Marlena Kudiuk-SzozdaZajęcia wyrównawcze z języka angielskiego1b, 1a12Poniedziałek 13.40
11Justyna MolskaKonsultacje maturalne z języka angielskiegochętni15Czwartek 13.40
12Halina LubawskaKonsultacje maturalne z języka rosyjskiegochętni14Piątek 13.40
13Grażyna LisowskaKonsultacje maturalne z języka polskiego3b1Czwartek 13.40
14Jan PawłowskiKonsultacje maturalne z geografii3a5Poniedziałek 14.30
15Mariola BrudnowskaKonsultacje maturalne z języka polskiego3c, 3e7Środa 13.40
16Anna KozłowskaZajęcia wyrównawcze z języka niemieckiegochętni16Wtorek 13.40
17Mariusz MalonKonsultacje maturalne z matematyki
Zajęcia z tenisa ziemnego
3a
chętni
25
sala gimn.
Sobota 8.30-12.30
Piątek od godz. 17.30
18Anna SzadowskaZajęcia z uczniem zdolnymchętni20Poniedziałek, wtorek, środa po lekcjach
19Dariusz SzadowskiZajęcia wyrównawcze z matematyki1b5Wtorek 13.40
20Krystyna WójtowiczZajęcia wyrównawcze z chemii2c1Poniedziałek, wtorek 14.30
21Marek ObszyńskiPiłka siatkowa dziewcząt
Piłka koszykowa dziewcząt
chętni Wtorek 15.15
Czwartek 15.15
22Krzysztof BrudnowskiSKS – piłka siatkowa chł, piłka ręczna chł.chętni Piątek 14.25,
niedziela 17.30-19.00
23Marcin NowakSKS – piłka nożna, piłka ręczna-dz, tenis stołowychętni Poniedziałek 14.30, środa 14.30